RubinTrans Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Płocka 97, 96-500 Sochaczew, POLSKA
NIP: 837-183-66-71
REGON: 36904147300000
KRS: 0000709915

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Poniedziałek - piątek godz.: 8:00 - 17:00
Sochaczew, ul. Płocka 97
tel.: +48 46 863 53 70
e-mail: transport@rubintrans.eu
 

ZARZĄD

Mariusz Kobierecki - Prezes Zarządu

e-mail: m.kobierecki@rubintrans.eu

tel.: +48 601957372

Karolina Kobierecka - Członek Zarządu

e-mail: k.kobierecka@rubintrans.eu

tel.: +48 609522005

DZIAŁ LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNY

e-mail:  transport@rubintrans.eu

Katarzyna Adamiec - spedytor eksporty 

e-mail: k.adamiec@rubintrans.eu 

tel.: +48 785002220

Znajomość j. obcych: angielski, francuski, rosyjski, hiszpański

Tomasz Pikuła - spedytor eksporty

e-mail: t.pikula@rubintrans.eu

tel.: +48 691957372

Daniel Czarnota - spedytor przerzuty

e-mail: d.czarnota@rubintrans.eu

tel.: + 48 609444066

Znajomość j. obcych: francuski, angielski, hiszpański

Paulina Trzeciak - spedytor przerzuty oraz windykacja

e-mail: p.trzeciak@rubintrans.eu

tel.: +48 669333883

Znajomość j. obcych: hiszpański, angielski

Rafał Gołębiowski - spedytor importy

e-mail: r.golebiowski@rubintrans.eu

tel.: +48 605837500

Znajomość j. obcych: angielski

Kamil Owczarek - spedytor importy

e-mail: k.owczarek@rubintrans.eu

tel.: +48 695245108

Znajomość jęz. obcych: angielski

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

tel.: +48 46 8635370

Katarzyna Staniszewska

e-mail: k.staniszewska@rubintrans.eu

tel.: +48 721921727

Justyna Winnicka

e-mail: j.winnicka@rubintrans.eu

tel.: +48 607390250

Monika Chodakowska

e-mail: m.chodakowska@rubintrans.eu

Nina Sałacińska

e-mail: n.salacinska@rubintrans.eu

Dominika Błaszczyk

e-mail: d.blaszczyk@rubintrans.eu

Karolina Stefaniak

k.stefaniak@rubintrans.eu

Aleksandra Popova

e-mail: a.popova@rubintrans.eu

tel.: +48 603444255

Znajomość j. obcych: rosyjski, ukraiński, angielski

DZIAŁ WARSZTATOWY

tel.: +48 665664001

Artur Wołowczyk

Łukasz Orliński

Łukasz Kunikowski

Łukasz Matusiak

Paweł Gołębiowski

DZIAŁ INFORMATYCZNY

Tomasz Deka

e-mail: t.deka@rubintrans.eu